Koszyk jest pusty

Misja, wizja, wartosćiMisja

Naszą misją jest świadczenie profesjonalnych usług instalacyjno-budowlanych jak również sprzedaż produktów z zakresu obsługiwanej branży.


Wizja

Pragniemy być firmą, która oferuje nowoczesne i najlepsze rozwiązania w branży instalacyjno-budowlanej, zróżnicowane i najwyższej jakości produkty oraz usługi. Naszym celem jest dbałość o ciągły rozwój i dążenie do perfekcji. Chcemy realizować zobowiązania od początku do końca         z pełnym poczuciem odpowiedzialności. Zależy nam na wypracowaniu i wdrożeniu takich standardów, które będą odpowiadać nawet najbardziej wymagającym Klientom.


Wartości


Rzetelność i uczciwość
Dbamy o to, aby Robinstal postrzegany był przez swoich Klientów jako firma sumienna, realizująca powierzone jej zadania na najwyższym poziomie. Świadczymy usługi stawiając na pierwszym miejscu zasady jakości i solidności. Traktujemy naszych Klientów i Partnerów uczciwie na każdym etapie prac.
Punktualność
Wszystkie zlecenia wykonujemy terminowo, bez zbędnej zwłoki. Jest to możliwe ponieważ pracujemy z pasją, zamiłowaniem oraz zaangażowaniem.
Profesjonalna obsługa Klenta
Klient jest dla nas najważniejszy. Dlatego nasza oferta została dostosowana bezpośrednio do jego potrzeb. Ponadto nie stosujemy sztywnych cen oraz rozwiązań. Każdy Klient korzystający z usług Robinstal traktowany jest indywidualnie. Stawiamy na zaangażowanie i współpracę wszystkich pracownków w zakresie obsługi Klienta. Służymy fachowym doradztwem i pomocą na każdym etapie prac.
Szeroka oferta
Specjalizujemy się w zakresie instalacji, napraw oraz obsługi:
-centralnego ogrzewania
-instalacji gazowej
-instalacji wodociągowej
-instalacji kanalizacyjnej
-kotłowni gazowych, olejowych, na paliwa stałe
-termokominków współpracujących z instalacją centralnego ogrzewania
-węzłów cieplnych
Dodatkowo obsługujemy realizowaną inwestycję w zakresie:
-wykonania kosztorysów inwestorskich, ofertowych, powykonawczych
-nadzoru inwestorskiego
-kierowania budowa oraz robotami budowlanymi
-projektów budowlanych
Ponadto w zakresie dostaw materiałów współpracujemy z przedstawicielami wielu producentów: Purmo, Cosmonova, Buderus, Kermi, Beretta, Termet, Buderus, Junkers, Danfoss, Heimeier, Herz, Honeywell, wilo, LFP, Grudfos, Koło, Cersanit
Rozwój
Wychodząc na przeciw oczekiwaniom Klientów uruchomiliśmy sklep internetowy, w którym oferujemy szeroki katalog produktów jak również bogaty wachlarz promocji.